Power Grip - Zamilujte sa znovu do svojich vecí


18.4.2016 13:31

Nový vysokotlakový stroj Nilfisk s technológiou PowerGrip uľahčuje čistenie vašich obľúbených starých vecí a ich prípravu na leto. Unikátna funkcia umožňuje nastaviť tlak vody na jednu zo siedmich úrovní priamo na rukoväti - takže si môžete vyčistiť všetko od bežeckých topánok, horských bicyklov až po záhradný nábytok, terasy a autá bez prerušenia práce.Jar je konečne tu. Aj keď je skvelé zase vidieť slnko, zároveň odhaľuje, ako sa zima podpísala na väčšine vašich obľúbených vecí - sú špinavé a vyzerajú opotrebovane. Bežecké topánky, horský bicykel, záhradný nábytok, gril, kosačka, drevená terasa, auto, strecha domu - všetko pod lúčmi jarného slnka vyzerá matne, zaprášene alebo vyslovene špinavo. Možno ste krátko zauvažovali o nákupe nových vecí, ale v skutočnosti je väčšinou jednoduchšie, rýchlejšie a lacnejšie staré veci len vyčistiť. A úprimne: nebudete sa cítiť lepšie, keď budete venovať starostlivosti starším veciam, s ktorými ste toho toľko prežili ??


Úplne nový vysokotlakový stroj od Nilfisku
Najjednoduchší spôsob, ako vyčistiť všetky svoje obľúbené veci je využiť vysokotlakový stroj . Je úžasné, čo dokáže čistá voda a trocha čistiaceho prostriedku - zvlášť, keď pracujete s vysokým výkonom . Mnoho majiteľov domov už zistilo, ako sú vysokotlakové stroje viacúčelové, avšak upraviť tlak vody s ohľadom na čistenie rôznych vecí bolo komplikované . Napríklad , keď ste čistili pri plnom tlaku dlaždice a chceli ste sa presunúť na čistenie drevenej terasy , museli ste znížiť tlak , aby ste ochránili drevo . Zníženie tlaku zvyčajne vyžaduje reguláciu trysky , alebo jej výmenu . Vďaka novej inovatívnej sérii PowerGrip dochádza k zmene . Unikátna funkcia umožňuje nastaviť tlak vody priamo na rukoväti - nie je teda nutné zastaviť čistenie , zmeniť pracovnú pozíciu alebo zapojiť vaše ruky.Diaľkové ovládanie zaisťuje voľnosť
PowerGrip je dostupný pre modely C - PG 130 , D - PG 130 , D - PG 140 a ponúka 7 rôznych úrovní tlaku - a pretože je riadený bezdrôtovo , budete mať plnú kontrolu a zároveň sa ľahko presúvať medzi rôznymi objektami , ktoré chcete čistiť . PowerGrip poskytuje podstatne väčšiu voľnosť a umožňuje upraviť tlak vody pri práci , tým šetrí váš čas , námahu a spotrebu vody . Rovnako ako u všetkých vysokotlakových čističov Nilfisk je k dispozícii široká škála voliteľného príslušenstva . Stroj si prispôsobíte presne podľa svojich individuálnych potrieb . K dispozícii je napríklad viacúčelová kefa pre automobily, teleskopický nástavec Roof cleaner ( na čistenie striech ) a nová hadica pre nasávanie vody, takže teraz môžete využiť aj mäkkú dažďovú vodu namiesto vody z kohútika.