Nilfisk One - vytvorená s ohľadom na dnešný životný štýl


15.4.2016 10:51

Predstavujeme vám najnovšieho člena našej rodiny, radu vysávačov Nilfisk One.

Rada Nilfisk One bola vytvorená s ohľadom na dnešný životný štýl. Je kompaktná - umožňuje ľahké skladovanie bez kompromisov v oblasti výkonu, ovládateľnosti alebo štýlu.

 
 

Obytné priestory sú dnes stále menšie, čo znamená, že priestor je pre nás cennejší; Nilfisk na to pri tvorbe rad One myslel. Menší vysávač znamená jednoduché skladovanie v akejkoľvek životnej situácii. Veľkou výhodou je špeciálne navrhnutý úložný pás, ktorý umožňuje jednoduché fixovanie hadice, keď je omotaná okolo vysávača.

 

Strávite tiež menej času upratovaním, pretože Nilfisk One poskytuje výkon vysávania, ktorý by ste očakávali iba od väčšieho vysávača. Ľahko môžete nastaviť otáčky motora, praktické doplnky máte uskladnené priamo v tele vysávača, poskytuje ľahkú ovládateľnosť a má indikátor plného prachového vrecka, ktorý vás upozorní na potrebnú výmenu - upratovanie nemôže byť jednoduchšie.

 

V porovnaní s vysávačom s príkonom 1550 W - One (700 W) používa iba 50% energie pri zachovaní rovnakého výkonu. One je ekonomickou a ekologickou voľbou každého zákazníka, ktorý sa stará o úsporu peňazí a znižovanie znečistenia. A navyše si môžete vybrať zo 6 rôznych farieb, ktoré sa hodia k vášmu štýlu.​

Dôvody na kúpu:

  • Skladovateľnosť (ľahké skladovanie a prehľadnosť)
  • Výkon (vynikajúce výsledky čistenia)
  • Energie (nižšia spotreba energie, pomáha chrániť životné prostredie)
  • Malý a praktický (ľahké manévrovanie = jednoduché používanie)

​ ​​