Multi II - Nový mokro-suchý vysávač


2.1.2017 12:47

Nilfisk uviedol na trh inovovaný model mokro-suchého vysávača zo série Multi. Multi II má niekoľko chytrých funkcií a vďaka nim je ľahké upratovanie vnútorných aj vonkajších priestorov.Môžete ho použiť ako druhý vysávač určený pre náročnejšie úlohy, ktoré tradičný vysávač nemôže zvládnuť. Využijete ho v dome i okolo domu, napr. pri čistení auta, vysávaní hliny i vody, a na účinné odstraňovanie prachu po brúsení. Ďalej je skvelým pomocníkom vďaka funkcii fúkania - ľahko odstránite listy z terasy alebo rýchlo nafúknete gumovú loď alebo bazén.

Takmer nenájdete domácnosť, v ktorej chýba tradičný vysávač. Ak máte dom s terasou a záhradou, potom máte dobrý dôvod investovať aj do iného typu vysávača pre náročnejšie úlohy - teda do mokro-suchého vysávača ako je nový Nilfisk Multi II.
Multi II je dodávaný v niekoľkých veľkostiach a prevedeniach, a je dokonalým nástrojom pre úlohy, ktoré tradične vysávač nemôže robiť - napr. keď je voda na podlahe, blatistá zemina v umyvárni, lístie a prach na terase alebo hobliny a piliny v dielni. Multi II sa tiež stane vaším najlepším priateľom, keď je potrebné nachystať auto alebo loď a tiež keď brúsite a vŕtate a nechcete mať všade prach a špinu.​

Udržanie výkonu vďaka novej funkcii Push-To-Clean
Ako u všetkých Nilfisk produktov sme mysleli na kvalitný dánsky dizajn, ktorý si zakladá okrem iného na chytrých vstavaných funkciách. Rad Multi II sa odlišuje od predchádzajúcich modelov tým, že je vybavený niekoľkými šikovnými funkciami. V štandardnej výbave je funkcia upozornenia na nutnosť vyčistenia filtra. U väčšiny modelov je dokonca zabudovaná inovatívna a jedinečná funkcia Push-to-Clean, ktorá umožňuje, aby sa vysávač vyčistil sám a to použitím tlakovej vlny okolo filtra.
Ak je nádoba naplnená špinou alebo vodou, ľahko ju vyprázdnite. Stačí otvoriť stroj a otočiť nádobu hore nohami. Multi II nevyžaduje tradičný sáčik na nečistoty, ale ak preferujete jeho využívanie, máme pre vás flísový prachový sáčik.​

Extra príslušenstvo ponúka nepreberné množstvo príležitostí  
Multi II nielen vysáva, ale tiež fúka. Ak umiestnite hadicu do druhého otvoru, spustí sa automaticky fúkanie, ktoré môže byť využité na odstránenie lístia zo záhradnej cesty alebo piesku z dlaždíc.
Ak si kúpite Sadu užitočného príslušenstva, môžete tiež pripevniť trysku, ktorá umožňuje Multi II nafúknuť gumený čln, záhradné jazierka a nafukovací matrac vo veľmi krátkom čase. V tejto sade je tiež k dispozícii adaptér pre elektrické náradie, takže sa môžete vyhnúť prachu pri vŕtaní a brúsení. A konečne môžete tiež získať piest, ktorý použijete pri čistení upchatej kanalizácie.
Rovnako tak máte možnosť kúpiť si Auto sadu, ktorá uľahčuje čistenie všetkých častí vozidla. Získate okrem iného, elegantné, tenké gumové potrubie, ktoré sa dostane do všetkých zákutí a efektívne odsaje špinu preč. A s turbo tryskou s vstavanými rotujúcimi kefami sa dostanete do hĺbky špiny, keď vysávate autokoberce.

  • Nilfisk Multi II prichádza v niekoľkých veľkostiach (22 a 30 litrov), a v prevedení v plaste alebo kove (Inox modely).
  • Niektoré modely ponúkajú novú inovatívnu a jedinečnú Push-to-Clean funkciu. 
  • Užívateľsky prívetivý panel umožňuje jednoduché použitie Multi II.
  • S extra Auto sadou je čistenie auta veľmi jednoduché. 
  • S extra Sadou užitočného príslušenstva pripojíte náradie priamo k vysávaču Multi II a vyhnete sa tak prachu, špine v dielni alebo v obývacej izbe, keď tam pracujete. 
Viac informácií: Multi 22, Multi 30T​​