O vysokotlakových čističoch

 
 

Chceme aby bolo čistenie trochu jednoduchšie a tichšie...

Značka Nilfisk a modrá farba sú zárukou kvality. Vyrábané bez kompromisov, aby vyhovovali vašim potrebám.

Rada vysokotlakových čističov Nilfisk ponúka stroje pre každý druh čistenia okolo domu. Od triedy Compact pre majiteľov domov, ktorí chú jednoduchý stroj pre občasné čistenie, po triedu Pro ktorá si poradí s poloprofesionálnymi úlohami.

 

Ktorý je pre vás ten správny...?

Ponuka produktov je navrhnutá pre vás a každého, kto má rád flexibilitu a revolučné riešenia v technológiách vysokotlakových čističov pre domáce použitie.

 

Naša ponuka je rozdelená do 3 produktových rád

Rada COMPACT je výbornou voľbou ak potrebujete skladný stroj pre najbežnejšie čistenie tlakom 100 - 130 bar. Dokonalé pre menšie domácnosti a umývanie vozidiel. Všetky stroje v rade Compact sú vybavené rýchlospojkou medzi hadicou a rukoväťou, plus konceptom trysky Click&Clean, pre rýchlu výmenu príslušenstva. Aby sa ušetrilo miesto, dajú sa pomocou špeciálneho háku zavesiť na stenu. Vhodný ako prvý čistič, alebo ako doplnok k profi stroju.

 

Rada EXCELLENT je stredná trieda. Robustné prevedenie pre mierne náročnejšiu prácu. Vysoký tlak 130 - 140 bar dodá dostatok sily na odstránenie aj zaschnutej špiny. Pomocou špeciálnej konzoly môžu byť uchytené na stenu a použité ako stacionárna jednotka. Vysoká flexibilita a ergonomický dizajn kombinovaný s výborným výkonom a praktickými vlastnosťami, robia silný vysokotlakový čistič, ktorý si poradí so všetkými úlohami okolo domu vrátane starostlivosti o auto!


Rada PRO je prémiová rada hobby VT čističov Nilfisk. Pri tlaku 150 - 160 bar, rýchlo odstránia špinu, bez ohľadu na to, ako silno je zaschnutá. Pre maximálnu odolnosť a bezpečnosť, majú modely Pro hadice s oceľovým opletom, nerezové piesty a mosadznú hlavu čerpadla a veľmi robustné prevedenie. Ergonómia a pohodlie s výnimočným výkonom, vhodné pre väčšie úlohy okolo domu pre polo-profesionálne použitie.