Nilfisk Ultra+ filtrácia

Pre čistý a nealergický vnútorný vzduch

 

 

 

Čím sa odlišuje naozaj efektívny vysávač od ostatných? Základom plne efektívneho vysávača je to, že má dostatok sacieho výkonu na povysávanie prachu a špiny z povrchu a filtráciu ktorá ich zachytí vo vnútry stroja namiesto vyfúknutia späť von. Kde by poletovali vo vzduchu a neskôr sa usadili späť na tie isté miesta, ktoré sa práve povysávali, ako aj na podobločnice, nábytok, "lapače prachu" atď. 

 

Prečo je filtrácia dôležitá?

Prachové častice sa merajú v mikrónoch a najhoršie na zachytenie, dokonca aj ľudským obranným systémom, majú 0.3 mikróna. Tieto častice často poletujú vo vzduchu veľmi dlho, aj niekoľko dní, kým sa usadia. Poletujúce alergény sú samozrejme vdýchnuté a preto veľmi nebezpečné pre ľudí trpacich astmou, alebo alergiami. Preto sa v záujme hygieny a zdravia, uistite, že váš vysávač im nedovolí uvoľniť sa späť do vzduchu vo vašom dome.

Chceme vysať špinavý vzduch do vysávača a so špičkovou filtračnou technológiou, vyfúknuť späť iba čistý vzduch. Tým nečistíme iba naše podlahy, ale aj vzduch, ktorý dýchame. Pravda, takéto vysávače budú drahšie, ale pre ľudí ktorým na tom záleží, extra náklady vyváži pozitívny výsledok. Rada Nilfisk Elite sa radia k top-end vysávačom, používajú HEPA 14 filtráciu, špeciálne vrecká a tesnú konštrukciu tela - jedinečnú na trhu.

 

 

 Video WebPart