Lepšie vnútorné prostredie

 

"... všetky nepríjemné pachy a mikročastice sú vyfúknuté mimo dom." Prach je prach - dlho pred tým, ako sa stane viditeľným. Vdychujeme prachové častice z nášho okolia, aj keď bola miestnosť práve povysávaná. To je z časti preto, že bežné vysávače vyfukujú časť prachu ktorý povysávali späť do miestnosti a preto, že ak je vrecko takmer plné, klesá efektívnosť vysávania.

Na druhej strane, centrálne vysávače Nilfisk úplne odstránia prach z miestnosti a premiestnia ho do veľkej nádoby "mimo", s výfukom vzduchu von z budovy. To znamená, že všetky nepríjemné pachy a mikročastice sú vyfúknuté von z domu.

Žiadne nepríjemné pachy
Bežné vysávače môžu spôsobovať nepríjemné pachy kvôli teplu od motora, ktoré ohrieva obsah prachového vrecka. Centrálny vysávač Nilfisk tieto pachy v dome nevytvára, keďže prach a špina sa zberajú ďaleko od hubice a hadice do uzatvorenej nádoby, čo znamená, že tam aj zostanú. Vyprázdňovanie nádoby je jednoduché musí sa robiť iba niekoľko krát za rok!

Vysávanie získa úplne nový rozmer
Tento efektívny spôsob čistenia robí viac ako iba vysávanie prachu - úplne odstráni prach z izby a pozberá ho do centrálnej sacej jednotky, ktorá je umiestnená na mieste kde neprekáža. Napr. v garáži, v podkroví, alebo v pivnici.

Je niekoľko spôsobov ako nainštalovať centrálny vysávač Nilfisk, aby poskytol každému možnosť vysávať diskrétne a efektívne bez prachu a komplikácií.